O nás

Jak to začalo

Proč móda pro psy a páníčky? A proč zrovna psí sporty a funkční oblečení?

Odpověď je jednoduchá…

Na začátku byl pes – český horský pes – Karlík Hvězda Vysočiny. Zvířátko s obrovským srdcem závodníka, které se rozhodlo, že donutí paničku běhat. A samozřejmě se mu to povedlo. Díky nadšení psa jsem se nadchla i já. Šití se věnuju už od roku 2010 a prošla jsem dlouhou cestu od korzetů, společenských a svatebních šatů až k módě pro pejsky.

Později mne napadlo, že s motivem canicrossu je k dostání tak málo věcí a chtělo by to vlastní grafiku. Oslovila jsem svou sestřenku Moniku Buráňovou a ta jako správná milovnice pejsků souhlasila. Díky tomu vznikly ty nejúžasnější motivy (a vznikají stále další, nabídku pravidelně rozšiřujeme). Použít grafiku nejen na obojky, ale taky věci pro páníčky, se pak už nabízelo samo. Toto vše mohlo vzniknout také díky perfektní spolupráci s firmou Ivema, jejich precizním tiskem a širokou nabídkou kvalitních látek.

Současně se rozjel koncept „Slaď se se svým psem“, který nabízí obdobnou škálu výrobků v designových vzorech pro volný čas či nenáročné tréninky.

Počty objednávek stoupaly a bylo třeba rozšířit tým. Jak jinak než skvělou kamarádkou, také běžkyní, Adélou Bartošovou. Společně tak tvoříme HannahB Dogwear tým, který veškeré výrobky testuje v praxi, abychom vám mohli nabídnout jen to nejlepší. Můžete nás potkat také na vybraných závodech, někde jen jako závodníky, jinde i včetně stánku s našimi výrobky.

náš tým

Bc. Hana Rosenbergová

ŠITÍ, VÝVOJ, MARKETING, WEB, …
Všechno to vymýšlí, řídí a šije. Sem pište pokud potřebujete domluvit grafiku na míru, sponzoring vašich akcí, nebo byste naše výrobky rádi chtěli pro svůj obchod.
Pejsek: český horský pes Karlík

email: hannah@ladimsepsem.cz

Mgr. Adéla Bartošová

OBJEDNÁVKY
Vyřídí s vámi celou objednávku a odpoví na všechny vaše otázky.
Pejsci: slovenský čuvač Darwin, německý špic Grace a německý ohař Akira

email: objednavky@ladimsepsem.cz

 

Monika Buráňová

GRAFIKA
Kreslí pro vás všechny ty úžasné motivy a dokáže i nemožné.
Pejsek: zlatý retrívr Loki

Kde nás potkáte

Zúčastníme se těchto akcí:

5. 9. 2020 Fryštácký dogtrekking – na této akci potkáte Adél, která po návratu z trati otevře malý stánek

12. 9. 2020 Beskydský dogmaraton – jsme partnerem, na akci najdete také náš stánek

10. 10. CaniKosíř – jsme partnerem, na akci najdete také náš stánek

24. 10. Mushing pod Věží Radíkov